close
تبلیغات در اینترنت
اسامی منتخبین مرحله دوم انتخابات مجلس دهم

به گزارشستاره های خاکی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،   دور دوم انتخابات مجلس، دهم ارديبهشت در 56حوزه برای گزينش 69 نماينده بين 138 نفر از راه‌يافتگان به دور دوم برگزار می‌شود.این رقابت میان 41 داوطلب اصلاح‌طلب، 57 نماینده اصولگرا،4 نامزداعتدال‌گرا، 36 نامزدمستقل انجام می‌شود.

گفتنی است؛ نتایج انتخابات در شعب مختلف کشور که به صورت غیر رسمی از سوی ستاد های انتخاباتی اعلام شده است به این شرح است.

 
استان آذربایجان شرقی
 
نتایج شمارش آرای مرحله دوم در برخی از روستا های شهرستان مراغه نشان می دهد که تا کنون محمدعلی حسین زاده از رقیب خود مهدی دوات گری پیش افتاده است.
 
اهر و هریس :بیت الله عبدالهی پیشتاز است.
 
سراب:محمد نصیر پور 8370   و  یوسف داوودی 8217
 
استان آذربایجان غربی
 
شمارش آراء در صندوق سيار روستاهاى كایی، تويى، قصريك و برده سور ترگور  بخش سیلوانا ارومیه به پايان رسيد 
 
حاكم ممكان 421
 
مجيد ميلان 358
 
اداره پست، اينجكسو(صوماى برادوست)
 
حاكم ممكان 470
 
ميلان 199
 
استان خوزستان
 
آبادان از ٢٦ صندوق؛
مولوي.  ٦١٣٢ راي
شرفي.   ٥١٨١ راي تاكنون.
 
مشاركت بسيار پايين بوده است.
 
استان چهارمحال و بختیاری
 
نتایج کلی و پایانی  شهرستان کوهرنگ از حوزه اردل کیار فارسان و کوهرنگ علی کاظمی باباحیدری با کسب 8635 رای پیروز انتخابات شد.
 
شهرستان بروجن  15422 رای شمارش شد. تا این لحظه خدیجه ربیعی با کسب 8358 رای از علی نادریفرد با کسب 7062 رای پیش افتاد 
 
استان فارس
 
مسعود گودرزی،  با ۵۴۰۰۰ رای در مقابل ۱۷۰۰۰ رای از حوزه ی نورآباد و ممسنی به مجلس راه یافت.
 
استان کرمانشاه 
 
از مجموع 120صندوق شمارش شده در شهر کرمانشاه احمد صفری 33126وحیدری طیب18351 رای   را بنام خود اختصاص دادند
 
استان لرستان
 
ازنا و درود:
 
در 29 صندوق اخذرای؛ گودرزی 6709 رای و کیانپور3823 رای
 
خرم آباد و دوره
 
ازمجموع 90 هزار رای  تاکنون بیرانوند 33560  رای ، محمودوند 27450 رای، ملکشاهی24342 رای و محمدی21760

 

 

 

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

گرایش سیاسی

استان

حوزه انتخابیه

وضعیت داوطلب

1

زهرا ساعی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

2

میر‌علی‌اصغر الموسوی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

3

شهاب‌الدین بی‌مقدار

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

4

عباس عباس‌زاده

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

5

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

6

محمد اسماعیل سعیدی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

7

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

8

کریم شافعی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

مرند و جلفا

 

9

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

اهر و هریس

 

10

مجید نصیرپور

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

سراب

  منتخب

11

داوودی

مستقل

آذربایجان‌شرقی

سراب

 

12

آقاپور

مستقل

آذربایجان‌شرقی

شبستر

 

13

علیرضا منادی

مستقل

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

14

هادی بهادری

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ارومیه

 

15

مجید دودکانلوی میلان

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ارومیه

 

16

شهروز برزگر

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

سلماس

 

17

شریف‌پور

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

 

18

محمد میرزایی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

19

محمد فیضی

اصلاح‌طلب

اردبیل

اردبیل، نمین و نیر

 

20

شکور پورحسین

مستقل

اردبیل

پارس‌آباد و بیله‌سوار

 

21

سید کاظم موسوی

مستقل

اردبیل

اردبیل، نمین و نیر

 

22

سمیه محمودی

مستقل

اصفهان

شهرضا و دهاقان

 

23

اصغر سلیمی

اصولگرا

اصفهان

سمیرم

 

24

ابراهیم نکو

اعتدالگرا

تهران

رباط‌کریم و بهارستان

 

25

علی کاظمی

اصلاح‌طلب

چهارمحال‌و‌بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

 

26

باستانی

اعتدالگرا

خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات

 

27

همایون یوسفی

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

 

28

علی ساری

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

 

29

شبیب جویجری

اصولگرا

خوزستان

اهواز

 

30

محمودرضا ضرغامی

اصلاح‌طلب

خوزستان

بهبهان

 

31

گل‌مرادی

اصلاح‌طلب

خوزستان

ماهشهر و امیدیه

 

32

سیدافضل موسوی

اصلاح‌طلب

زنجان

زنجان و طارم

 

33

کریم خان‌محمدی

مستقل

زنجان

زنجان و طارم

 

34

محمدرضا خان‌محمدی

اصولگرا

زنجان

ابهر و خرمدره

 

35

احمد بیگدلی

مستقل

زنجان

خدابنده

 

36

علی اکبری

اصلاح‌طلب

فارس

شیراز

 

37

انصاری

اصلاح‌طلب

فارس

داراب

 

38

اصغر مسعودی

مستقل

فارس

نیریز و استهبان

 

39

گودرزی

اصلاح‌طلب

فارس

نورآباد ممسنی

 

40

سالار مرادی

اصلاح‌طلب

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران

 

41

محمد رستگار

اعتدالگرا

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

 

42

نورمحمد تربتی‌نژاد

اصلاح‌طلب

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

43

محمد بیرانوند

اصلاح‌طلب

لرستان

خرم‌آباد و دوره

     منتخب

44

حسین گودرزی

اصولگرا

لرستان

دورود و ازنا

     منتخب

45

حسین‌زاده

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب‌شیر

 

46

دواتگری

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب‌شیر

 

47

حسن‌نژاد

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مرند و جلفا

 

48

حسینیان

اصولگرا

آذربایجان شرقی

اهر و هریس

 

49

علیلو

اصولگرا

آذربایجان شرقی

شبستر

 

50

روح‌الله حضرت‌پور

اصولگرا

آذربایجان غربی

ارومیه

 

51

حاکم ممکان

مستقل

آذربایجان غربی

ارومیه

 

52

رسول جلایر

اصولگرا

آذربایجان غربی

سلماس

 

53

اکبرزاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

 

54

عیسی‌زاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

55

هاشمی

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

56

جهانبخش محبی‌نیا

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

57

ایرج بیگدل‌لو

اصولگرا

اردبیل

پارس‌آباد و بیله‌سوار

 

58

حجت‌الاسلام آقایی‌

اصولگرا

اصفهان

شهرضا و دهاقان

 

59

جعفری

اصولگرا

اصفهان

سمیرم

 

60

لطیف صادقی

اصولگرا

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

 

61

سلام امینی

مستقل

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

 

62

سارا فلاحی

مستقل

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

 

63

جلال میرزایی

اصلاح‌طلب

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

 

64

شادمهر کاظم‌زاده

مستقل

ایلام

دهلران، دره‌شهر و آبدانان

 

65

علی‌محمد احمدی

مستقل

ایلام

دهلران، دره‌شهر و آبدانان

 

66

احمد رسولی‌نژاد

اصولگرا

تهران

دماوند و فیروزکوه

 

67

قاسم میرزایی نیکو

اصلاح‌طلب

تهران

دماوند و فیروزکوه

 

68

حجت الاسلام نوروزی

اصولگرا

تهران

رباط‌کریم و بهارستان

 

69

حسین گروسی

اعتدالگرا

تهران

شهریار، قدس و ملارد

 

70

محمد محمودی شاه‌نشین

مستقل

تهران

شهریار، قدس و ملارد

 

71

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا

چهارمحال و بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

 

72

خدیجه ربیعی

مستقل

چهارمحال و بختیاری

بروجن

 

73

علی نادری‌فرد

اصلاح‌طلب

چهارمحال و بختیاری

بروجن

 

74

ابوالقاسم خسروی

اصولگرا

خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات

 

75

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

 

76

سید شریف حسینی

مستقل

خوزستان

اهواز

 

77

شکرخدا موسوی

اصولگرا

خوزستان

اهواز

 

78

غلامرضا شرفی

اصولگرا

خوزستان

آبادان

 

79

محمد مولوی

اصولگرا

خوزستان

آبادان

 

80

سیدهادی طباطبایی

اصولگرا

خوزستان

ایذه و باغ‌ملک

 

81

هدایت‌الله خادمی

مستقل

خوزستان

ایذه و باغ‌ملک

 

82

حبیب‌الله کشت‌زر

اصلاح‌طلب

خوزستان

بهبهان

 

83

علی عسگر ظاهری

مستقل

خوزستان

مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

 

84

علیرضا ورناصری

اصولگرا

خوزستان

مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

 

85

حبیب آغاجری

اصولگرا

خوزستان

ماهشهر و امیدیه

 

86

فریدون احمدی

اصولگرا

زنجان

زنجان و طارم

 

87

علی وقف‌چی

مستقل

زنجان

زنجان و طارم

 

88

محمد عزیزی

اصولگرا

زنجان

ابهر و خرمدره

 

89

سید البرز حسینی

مستقل

زنجان

خدابنده

 

90

جعفر قادری

اصولگرا

فارس

شیراز

 

91

مرادی

اصولگرا

فارس

نورآباد ممسنی

 

92

عسگری

اصولگرا

فارس

داراب

 

93

فرهاد طهماسبی

اصولگرا

فارس

نیریز و استهبان

 

94

سید احسن علوی

مستقل

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران

 

95

منصور مرادی

مستقل

کردستان

مریوان و سروآباد

 

96

امید کریمیان

مستقل

کردستان

مریوان و سروآباد

 

97

سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

کرمانشاه

کرمانشاه

 

98

احمد صفری

اصلاح‌طلب

کرمانشاه

کرمانشاه

 

99

سیدجواد حسینی‌کیا

اصولگرا

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

 

100

سیدعلی طاهری

اصولگرا

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

101

نبی هزارجریبی

اصلاح‌طلب

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

102

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

103

رحمت‌الله جلالی

اصولگرا

گلستان

کردکوی و ترکمن و بندرگز

 

104

رامین نورقلی‌پور

اصلاح‌طلب

گلستان

کردکوی و ترکمن و بندرگز

 

105

نجیب حسینی

مستقل

گلستان

مینودشت و کلاله و مراوه تپه

 

106

شهرام کوسه‌غراوی

مستقل

گلستان

مینودشت و کلاله و مراوه تپه

 

107

محمدصادق حسنی جوریابی

اصلاح‌طلب

گیلان

رشت

 

108

جبار کوچکی‌نژاد

اصولگرا

گیلان

رشت

 

109

سیدعلی آقازاده دافساری

اصولگرا

گیلان

رشت

 

110

سیدولی‌الله عظمتی

اصولگرا

گیلان

رشت

 

111

صمد مرعشی

اصولگرا

گیلان

رودبار

 

112

منوچهر جمالی

مستقل

گیلان

رودبار

 

113

علاءالدین بروجردی

اصولگرا

لرستان

بروجرد

 

114

عباس گودرزی

اصولگرا

لرستان

بروجرد

 

115

هادی مقدسی

مستقل

لرستان

بروجرد

 

116

فاطمه مقصودی

مستقل

لرستان

بروجرد

 

117

مرتضی محمودوند

مستقل

لرستان

خرم‌آباد و دوره

 

118

محمدرضا ملک‌شاهی راد

اصولگرا

لرستان

خرم‌آباد و دوره

 

119

اعظم محمدنیا

مستقل

لرستان

خرم‌آباد و دوره

 

120

مجید کیانپور

مستقل

لرستان

دورود و ازنا

 

121

علیپور

اصولگرا

مازندران

قائم‌شهر

 

122

ادیانی

اصولگرا

مازندران

قائم‌شهر

 

123

حسین نیازآذری

مستقل

مازندران

بابل

 

124

همت‌الله طاهرنژاد

اصلاح‌طلب

مازندران

بابل

 

125

محمدحسن آصفری

اصولگرا

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

 

126

سید مهدی مقدسی

اصلاح‌طلب

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

 

127

شهلا میرگلوبیات

اصولگرا

مرکزی

ساوه و زرندیه

 

128

محمدرضا منصوری

مستقل

مرکزی

ساوه و زرندیه

 

129

غفاری

اصولگرا

مرکزی

شازند

 

130

ابراهیمی

اصلاح‌طلب

مرکزی

شازند

 

131

خالد زمزم‌نژاد

اصلاح‌طلب

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

 

132

احمد جباری

اصولگرا

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

 

133

حسن لطفی

اصلاح‌طلب

همدان

رزن

 

134

عطا‌ءالله سلطانی صبور

اصولگرا

همدان

رزن

 

135

احمد آزادی‌خواه

اصولگرا

همدان

ملایر

 

136

علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

همدان

ملایر

 

137

محمدرضا بابایی

اصولگرا

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

 

138

صباغیان

مستقل

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

 



درباره : ستاره های خاکی , اخبار ,
برچسب ها : اسامی منتخبین مرحله دوم انتخابات مجلس دهم , مرحله دوم انتخابات مجلس دهم , مجلس دهم ,
بازدید : 25
[ شنبه 11 ارديبهشت 1395 ] [ 8:15 ] [ نویسنده : شــهـید گــمنـام ســلام ] | نظرات ()
نظر بدهید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی



.: Weblog Themes By SlideTheme :.